Vyhľadávanie
V ponuke je 13 nehnuteľností.

MAK reality je menšia spoločnosť, pôsobiaca v oblasti realít približne 4 roky. Naším cieľom je vniesť do procesu predaja a kúpy nehnuteľnosti  pocit bezpečia pre obe strany, kupujúceho aj predávajúceho. Počas realitného obchodu sa musíme všetci pripraviť na fakt, že budeme pracovať nielen s veľkými finančnými hodnotami, ale často sa objavia aj silné emócie ako je strach, napätie, podozrievavosť.

Okrem dôkladnej prípravy a realizácie celého obchodu, snažíme sa byť tu pre Vás vždy keď sa potrebujete pýtať, a byť vypočutí. V určitom zmysle slova robíme mediátorov medzi kupujúcimi a predávajúcimi a sme  filtrom pre emócie, pokiaľ sa dostanú mimo Vašu kontrolu.

Vďaka pozitívnej spätnej väzbe od našich klientov,  nás naša práca teší, a získavame pozitívnu motiváciu ďalej na sebe pracovať a poskytovať tak štandardne kvalitné služby aj našim novým a budúcim klientom. 

Zopár spokojních reakcií:

Lucia D.: Už sme sa zabývali a je nám dobre. Ďakujeme za sprostredkovanie jedného z kľúčových momentov v roku 2017.

Ingrid U.: Ďakujem za príjemnú spoluprácu. Som rada, že sme všetko stihli včas.

Martin P.: Ďakujeme za všetko, čo ste urobili v smere prevodu bytu. Myslím, že ste človek na správnom mieste a aj napriek tomu, že to bolo trochu stresujúcejšie, tak ste to brilantne zvládli.

Nada S. a Jerome L.: Alena ďakujeme pekne za finálne pozitívne info. Tešíme sa, že všetko dobre dopadlo! Ďakujeme za trpezlivosť...

Dagmar CH.: Dobrý deň p.Marušincová, aj keď ešte stále vybalujem, to najhoršie máme za sebou, deti sa neskutočne tešia, všetko je v poriadku, nakoniec ako všetko, čo ste pre nás urobila. Výborná spolupráca, ešte raz ďakujeme.

Matej M.: Dakujeme aj my, tesime sa z bytu :) Aj ti susedia su skveli! :) Svadba bola krásna, býva sa nám výborne a teraz vyrážame na svadobnú cestu do Chorvátska :) Prajeme aj Vám všetko dobré a posielame aspoň jednu fotku :)