• Slovensko

  Slovensko

  tu sme doma

 • HOMESTAGING

  HOMESTAGING

  niekedy stačí upratať

 • Šachovnica či dlažba?

  Šachovnica či dlažba?

  Váš uhol pohľadu rozhoduje

 • Pokora

  Pokora

  pracujeme na sebe

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 10 nehnuteľností.

Ak uvažujete nad otázkou, či predávať na základe exkluzívneho zastúpenia realitnou kanceláriou, mali by ste zvážiť niekoľko faktov.

Exkluzívna spolupráca pri predaji nehnuteľnosti dáva Vašej nehnuteľnosti punc jedinečnosti.

Nie je nič horšie ako keď nehnuteľnosť ponúka 10 realitných maklérov v rovnakých inzertných médiách, s rôznorodým popisom nehnuteľnosti, často aj bez toho, že by nehnuteľnosť osobne navštívili, videli, nafotili a predajná cena sa tiež často líši. Za takýchto okolností absolútne strácate kontrolu nad tým ako je Vaša nehnuteľnosť prezentovaná verejnosti, nehovoriac o tom, že títo 10 realitní makléri Vás neustále kontaktujú kvôli obhliadkam.

Preto ak chcete mať predaj svojej nehnuteľnosti pod kontrolou a byť priebežne informovaní ako sa situácia vyvíja, je rozumnejšie zvážiť exkluzivitu a budovať vzájomnú dôveru a spoluprácu s jedným konkrétnym maklérom, čo prináša do situácie prehľad a poriadok.

Exkluzivita je obojstranne výhodná. Klient vidí jasné pravidlá spolupráce, záujemci o kúpu/prenájom dostanú taktiež v danom čase adekvátnu informáciu, nedochádza k nedorozumeniam. Maklér má absolútny prehľad o celom predaji a je výrazne viac motivovaný urobiť pre spokojnosť klienta maximum.